انتصاب مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)

۱۳ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۴۹۹۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۷۴
براساس ابلاغی از سوی دکتر احمد لامعی‌گیو، رئیس دانشگاه بیرجند، دکتر حمید سعادت‌فر، عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به مدت دو سال به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) منصوب  شد.
انتصاب مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه بیرجند، در بخشی از این ابلاغ آمده است؛ نبنا به پیشنهاد معاون محترم پژوهش، فناوری و نوآوری دانشگاه و نظر به مراتب تعهد، تجارب و شایستگی‌های علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سـمت آموزشی و پژوهشی، به مدت دو سال به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) منصوب می‌شوید. امید است بـا اتکال به خـداونـد سـبحـان و بهره‌گیری از مشـارکت و همفکری همکاران دانشگاهی در راستای تحقق اهداف و مأموریت‌های محوله (مطابق با شـرح وظایف پیوست) موفق و مؤید باشید.
دکتر سعادت‌فر در سال 1393 مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم‌افزار از دانشگاه فردوسی مشهد کسب کرد. وی عضو هیأت علمی گروه آموزشـی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر است.
مدیر گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۲، نماینده پژوهشی گروه مهندسی کامپیوتر، معاون و نماینده تحصیلات تکمیلی گروه مهندسی کامپیوتر،  مشاور فرهنگی انجمن علمی کامپیوتر از سال ۱۳۹۵ تاکنون، دبیر علمی اولین کنفرانس ملی سیستم‌ها و فناوری‌های محاسباتی مراقبت از سلامت، سرپرست و مربی تیم برنامه‌نویسی دانشگاه بیرجند در مسابقات ACM غرب آسیا (چهار دوره) و پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد در سال ۱۳۸۷، استاد نمونه دانشگاه بیرجند در زمینه فعالیت‌های اثربخش آموزشی در سال ۱۴۰۰، استاد نمونه دانشگاه بیرجند در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ بخشی از سوابق اجرایی و علمی ایشان است.

{رزومه}

آخرین ویرایش۱۳ شهریور ۱۴۰۲